                                                                        ELADÓ!
A képeken látható Castone CPA 100H
Személyes átvétel esetén megtekinthető kipróbálható.
Posta: 1590ft
Műszaki adatok
Termékre jellemző adatok
Névleges terhelőimpedancia
100 Ohm
Névleges kimenő szint
100 V
Névleges kimenő teljesítmény
100 W
Frekvenciamenet (-3dB töréspont)
65 Hz - 32 kHz
Torzítási tényező
0, 08 %
Jel/zaj viszony
min. 100 dB
Bemenet
aszimmetrikus
Bemeneti érzékenység
0 dBm (775 mV)
Bemeneti impedancia
10 kOhm
Általános adatok
Fizikai méretek (rack)
19" RACK 2U előlap
Fizikai méretek (szé × ma × mé)
482 × 88 × 340 mm
Tömeg
5, 5 kg
Névleges teljesítmény felvétel max.
200 VA
Hálózati feszültség
230 V